Strona Główna
Redakcja

Pomezania CUP 2017 już za nami
Do historii przeszły IV Mistrzostwa Malborka w Piłce Halowej, Pomezania CUP 2017. Po raz pierwszy zwyciężyła drużyna Pomezanii która w finale pokonała drużynę o nazwie Pomezania II 4:1. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Alegre. Najlepszym zawodnikiem został uznany Robert Ziętarski z Pomezanii II, najlepszym bramkarzem Dariusz Gutowski z Nogatu, a strzelcem Mateusz Kobyliński z Pomezanii. Pierwsze trzy druzyny otrzymały Puchary Burmistrza Pana Marka Charzewskiego. Podczas turnieju odbywała się loteria, dzieci miały malowane twarze nie tylko w barwach klubowych przez profesjonalistkę, a bufet Karmnik zrobił furorę wsród zawodników i kibiców którzy tego dnia przewinęli się w liczbie ok 600 osób. Więcej w przedłużeniu wiadomości...



Wielkie podziękowania dla sponsorów oraz wszystkich którzy pomagali przy tym wielkim przedsięwzięciu...

Sponsorzy i partnerzy turnieju:
Miasto Malbork, Gimnazjum nr.3 w Malborku, Polski Cukier, Goldwell, Pierogarnia „Rozpustnik”, Lombard DPK, M-Mobile, Pettegolezzo, Roxy Tatto, Browar Gościszewo, KS Sport, Chocolatte, Get-Fit, Piekarnia Koszykowa, Korel Graf, Drób-Full, Kwiaciarnia „Zielony Raj”, Margraf, SAD, T-Mobile, Vita-90, Dr. House, Quchnia Bistro, Przytulny Ogród, Corner Trans oraz poza Zarządem Natalia Tkaczyk, Aleksandra Rybarczyk,Mateusz Rychter, Łukasz Rusek, Marcel Rybarczyk, dziewczyny z Pettegolezzo.


Wyniki Pomezania Cup 2017


Grupa A
POMEZANIA 2000 - KRZYŻACY 1:3
POMEZANIA II - FC ALBATROS 5:4
POMEZANIA 2000 - FC ALBATROS 1:3
KRZYŻACY - POMEZANIA II 0:2
POMEZANIA 2000 - POMEZANIA II 0:5
KRZYŻACY - FC ALBATROS 0:2

1. POMEZANIA II - 9 pkt.
2. FC ALBATROS - 6 pkt.
3. KRZYŻACY - 3 pkt.
4. POMEZANIA 2000 - 0 pkt.

Grupa B
DERBY COUNTY - MALBORSCY LECHIŚCI 0:0
POMEZANIA MALBORK - KAŁDOWO 3:1
DERBY COUNTY - KAŁDOWO 4:1
MALBORSCY LECHIŚCI - POMEZANIA MALBORK 0:2
DERBY COUNTY - POMEZANIA MALBORK 2:1
MALBORSCY LECHIŚCI - KAŁDOWO 2:0

1. DERBY COUNTY - 7 pkt.
2. POMEZANIA - 6 pkt.
3. MALBORSCY LECHIŚCI - 4 pkt.
4. KAŁDOWO - 0 pkt.

Grupa C
KAMENADEKOR.PL - TYLKO POMKA 4:0
ALEGRE - NOGAT MALBORK 0:1
KAMENADEKOR.PL - NOGAT MALBORK 3:0
TYLKO POMKA - ALEGRE 1:3
KAMENADEKOR.PL - ALEGRE 2:0
TYLKO POMKA - NOGAT MALBORK 1:2

1. KAMENDADEKOR.PL - 9 pkt.
2. NOGAT MALBORK - 6 pkt.
3. ALEGRE - 3 pkt.
4. TYLKO POMKA - 0 pkt.

Ćwierćfinały
POMEZANIA II - MALBORSCY LECHIŚCI 2:1
DERBY COUNTY - ALEGRE 0:1
FC ALBATROS - POMEZANIA 0:4
KAMENADEKOR.PL - NOGAT MALBORK 1:1 1:2k

Półfinały
POMEZANIA II - ALEGRE 0:0 4:3k
POMEZANIA - NOGAT 2:0

Mecz o 3 miejsce
ALEGRE - NOGAT MALBORK 3:0

Finał
POMEZANIA - POMEZANIA II 4:1

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Dariusz Gutowski (Nogat)
NAJLEPSZY STRZELEC - Mateusz Kobyliński (Pomezania)
NAJLEPSZY ZAWODNIK - Robert Ziętarski (Pomezania II)



Składy drużyn:

FC Albatros
Tadeusz Klein (Ruch Gościszewo)
Łukasz Konwa (Pomezania)
Patryk Truszczyński (Ruch Gościszewo)
Michał Just (Ruch Gościszewo)
Patryk Mikołajczyk
Dawid Zaborny (Ruch Gościszewo)
Maks Karasiński (Ruch Gościszewo)
Tomasz Pietrusiński
Filip Wądołowski

Krzyżacy
Patryk Dryjas
Artur Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń)
Rafał Parafiński (LKS Waplewo)
Krzysztof Senger (LKS Waplewo)
Maciej Archacki (LKS Waplewo)
Damian Wiśniewski
Piotr Dajer (Olimpia Sztum)
Łukasz Nowak (Olimpia Sztum)
Sebastian Snarski (LKS Waplewo)
Mariusz Borowiecki (Pomowiec Gronowo)

Pomezania II
Dominik Skopiak
Sebastian Ratajczyk
Tomasz Owsianik (Pomezania)
Marcin Corn
Krystian Kielar (Pomowiec Gronowo)
Piotr Sobieraj (Pomezania)
Robert Ziętarski (Gwardia Koszalin)

Pomezania 2000
Oskar Galeniewski
Rafał Galeniewski
Bartosz Kluka
Igor Lewandowski
Patryk Bielawski
Daniel Gudel

Derby County
Sebastian Sosna (Błekitni Stare Pole)
Bartosz Wojtysiak
Łukasz Chrzanowski (Delta Miłoradz)
Patryk Linda (Delta Miłoradz)
Mateusz Korycki
Paweł Frol (Nogat Malbork)
Damian Śliwka (Delta Miłoradz)
Jakub Wierciński (Spójnia Sadlinki)
Piotr Marszałek (Delta Miłoradz)
Kajetan Kędzierski (Delta Miłoradz)

Malborscy Lechiści
Jakub Jastrzębski
Dariusz Biernacki
Piotr Pietkiewicz
Daniel Janiszewski
Mateusz Daukszys (Grom Nowy Staw)
Kamil Jeż
Mariusz Babczyński
Piotr Zakrzewski

Kałdowo
Łukasz Brillowski
Kamil Luczak
Kamil Nędza
Zenon Małek
Mateusz Kozina
Adam Moskot
Krzysztof Wrona
Wiesław Rozak

Pomezania Malbork
Bartosz Dębowski
Tomasz Jeleń
Sławomir Ziemak
Matusz Kobyliński
Michał Jurczyk
Maciej Bełz
Kamil Dryjas
Robert Gdela

Tylko Pomka
Krystian Barkowski
Paweł Rybarczyk
Daniel Kluka
Radosław Kwestarz
Mateusz Bełz (Powiśle Stary Targ)
Zbigniew Wałdowski
Krzysztof Kałużny

Kamenadekor.pl
Damian Treder
Karol Polus
Paweł Majka (Blękitni Stare Pole)
Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)
Krystian Tryba (Błękitni Stare Pole)
Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)
Konrad Kotowski (Błękitni Stare Pole)
Mateusz Jankowski (Błękitni Stare Pole)
Przemysław Kurek (Błękitni Stare Pole)
Maciej Rogowski (Błękitni Stare Pole)

Nogat Malbork
Radosław Rychter
Paweł Kaniecki
Łukasz Kaniecki
Łukasz Kukawka
Krzysztof Nosko
Sławek Flak
Artur Dalecki
Dariusz Gutowski
Emil Nowosielski
Artur Bieszke

Alegre
Krystain Baranowski
Daniel Partyka
Artur Magiera
Tomasz Paprocki
Marcin Rychlik (Błękitni Stare Pole)
Maciej Rychlik (Błękitni Stare Pole)
Andrzej Topolski
Rafał Sawaniewski
Sebastian Karlak (Pomowiec Gronowo)
Paweł | 08.02.2017 10:51 | komentarze: 0


Klub100
Klub100
Klub100
Klub100
Klub100
Klub100
Klub100
Pomezania.pl na Facebooku
Podgląd na stadion

Powered By TvMalbork.pl
Bramki 2017/18
16 - Sobieraj Piotr
6 - Bełz Maciej
5 - Migawski Radosław
4 - Korynt Patryk
4 - Kielar Krystian
2 - Dryjas Kamil
1 - Jeleń Tomasz
1 - Kobyliński Mateusz
1 - Wilk Piotr
więcej statystyk
Aktualizacja podstron
31.08.2017
Terminarz
05.04.2017
Informacje o klubie
13.03.2017
Personel
13.03.2017
Bilety
Liga Typera

1  amat.. 170
2  marcinello.. 160
3  rm.. 157
4  hh.. 157
5  vonplau.. 148



Brak typĂłw

TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka