Strona Główna
Redakcja
Relacja z meczu - Wietcisa Skarszewy - Pomezania 0:2 (0:0)

2010.06.05 17:00 (sobota)
| Przed meczem - z notatnika taktyka | Relacja z meczu | Relacja z trybun | Fotorelacja |

Pomezania Malbork: Przemysaw Matoka- Sebastian Ratajczyk, Krystian Tryba, Piotr Wilk 34, Tomasz Owsianik, Karol Polus , Bartosz Wacawski, Marcin Rychlik, Krzysztof Kornacki, Lucjan Piechota (80 Krzysztof Janowicz), ukasz Statkiewicz (57 Rafa udziski)

Zwycistwem Pomezanii Malbork 2:0 (0:0) zakoczy si wyjazdowy mecz z Wietcis Skarszewy. Zwycistwo jest tym cenniejsze, e malborczycy przez blisko 60 minut grali w osabieniu po wykluczeniu jednego z najlepszych zawodnikw Pomezanii, Piotra Wilka. Pierwsza poowa nie bya zbyt interesujcym widowiskiem poza kilkoma akcjami jednak nie zagraajcymi obu bramkarzom. W drugiej zdecydowanie ruszyli gospodarze ktrzy mieli wiadomo i graj w przewadze i ju w 46 minucie po szybkiej kontrze pika po strzale z bliskiej odlegoci zawodnika Wietcisy trafia w bocz siatk, a minute pniej kolejna grona akcja i ponownie szczcie dopisao malborczykom. Ambitnie grajcych pikarzy Wietcisy sprowadzi na ziemi Lukasz Statkiewicz w 51 minucie ktry piknym strzaem z rzutu wolnego pokona bramkarza gospodarzy, a warto wspomnie, e faulowany na 20 metrze by Karol Polus. Wspomniany Polus kolejna cegiek do zwycistwa dooy w 77 minucie kiedy to zosta obsuony piknym podaniem od Marcina Rychlika i nie zmarnowa sytuacji sam na sam podwyszajc tym samym rezultat na 2:0. Do koca spotkania ju nic sie nie zmienio,ale swoje okazje mieli dla Pomezanii Kornacki ktry adnie uderza z rzutu wolnego oraz dla Wietcisy Majewski i Bojanowski ktry zmarnowa w ostatniej minucie szans na honorowa bramk w sytuacji sam na sam.