Strona Główna
Redakcja
Relacja z meczu - Radunia Stężyca - Pomezania 3:3 (1:2)

2016.08.14 11:00 (niedziela)
| Relacja z meczu | Fotorelacja |


Pomezania Malbork: Oskar Galeniewski- Tomasz Jeleń, Michał Jurczyk , Kamil Jabłoński , Paweł Leszczyński, Piotr Marszałek (54 Piotr Wilk), Robert Gdela, Sławomir Ziemak , Kamil Dryjas, Piotr Sobieraj (89 Rafał Galeniewski), Maciej Bełz (79 Rafał Rekowski)

Malborska Pomezania w swoim pierwszym meczu zremisowała w Stężycy 3:3 i o ile przed meczem wielu kibiców remis brało w ciemno to jednak już po meczu pozostał niedosyt gdyż malborczycy dali sobie wyrwać prowadzenie dwa razy w tym meczu. Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła już w 4 minucie z rzutu karnego (Troka) po faulu naszego bramkarza. Odpowiedź malborczyków była imponująca, w przeciągu kilku minut Maciej Bełz znalazł drogę do bramki dwa razy ( 18 i 24 min). Najpierw asystował Robert Gdela, a przy drugiej Maciej odebrał piłkę obrońcy i z bliskiej odległości pokonał Literskiego. W 63 minucie piłkarze Raduni, Arkadiusz Kordyl doprowadził do wyrównania, ale radość trwała tylko minutę bo tym razem Sławek Ziemak zdołał trafić do bramki gospodarzy po podaniu Piotra Sobieraja. Niestety w 85 minucie po naszym błędzie ponownie Radunia doprowadziła do remisu, a kokretnie Bartosz Stencel i tak już zostało do końca meczu.
- Szkoda, że nie udało się dowieźć prowadzenia do końca, ale trzeba szanować punkt na trudnym terenie, dziękuje zawodnikom za walkę, pokazali charakter - powiedział po meczu trener Sebastian Ratajczyk
- To był bardzo dobry mecz, była walka, sporo sytuacji bramkowych i bramki, kibice na pewno nie żałowali - z kolei powiedział tuż po meczu Ireneusz Stencel (Trener Raduni)
Pomezania: Galeniewski O. - Jeleń, Jabłoński, Marszałek (58' Wilk), Leszczyński, Jurczyk, Gdela, Ziemak, Sobieraj (89' Galeniewski R.), Dryjas, Bełz (75' Rekowski)
Radunia: Literski - Domaschke, Zbrzyzny, Klawikowski, Kosznik - Stencel, Mejer, Skierkowski, Prądziński, Troka - Kordyl (64. Ch. Domaschke).
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka