Relacja z meczu - Pomezania - Meteor Pinczyn 3:1 (1:0)

2016.05.22
| Relacja z meczu | Fotorelacja |

Pomezania Malbork: Szymon Kacprowicz- Tomasz Jele, Piotr Wilk, Krystian Kielar , Kamil Jaboski, Robert Gdela (76 Marcin Rychlik), Micha Jurczyk , Mateusz Daukszys, Kamil Dryjas (71 Mateusz Kobyliski ), Piotr Sobieraj (86 Bartomiej Szutiak), ukasz Konwa (82 Maciej Bez)

Malborska Pomezania w 25 kolejce pokonaa u siebie 3:1 (1:0) druyn Meteora Pinczyn. Ju w rod (25 maja) zagra na wyjedzie ze Spart Kleszczewo, z ktr w sobot przegra Jurand Lasowice Wielkie.
Gospodarze, znajcy ju wynik meczu Gromu z Bkitnymi, chcieli wykorzysta nadarzajc si okazj do zmniejszenia rnicy w tabeli. Prowadzenie objli w 31 minucie po rzucie karnym, podyktowanym za faul na ukaszu Konwie i wykorzystanym przez Piotra Sobieraja (pika odbia si od supka i wpada do siatki)...

Na drugiego gola nieliczni kibice musieli czeka do 70 minuty. Po dorodkowaniu z rzutu ronego pik gow z najbliszej odlegoci wpakowa do bramki Krystian Kielar. W 90 minucie gocie zdobyli honorow bramk, ale ju w nastpnej akcji malborczycy podwyszyli wynik za spraw Mateusza Kobyliskiego. Przeprowadzi atak po prawym skrzydle, poda w pole karne do Mateusza Daukszysa, poszed za akcj i wykoczy j strzaem z ok. 11 metrw.

Gdyby gospodarze byli bardziej skuteczni, mogli zdoby trzy razy wicej bramek, ale dla nich najwaniejsze jest to, e w tabeli zmniejszyli do 4 punktw dystans do Gromu

Pomezania: Kacprowicz – Wilk, Jele, Kielar, Jaboski – Sobieraj (86 Szutiak), Gdela (76 Marcin Rychlik), Jurczyk, Daukszys, Dryjas (71 Kobyliski) – Konwa (81 Bez).