Relacja z meczu - Meteor Pinczyn - Pomezania 0:6 (0:3)

2015.10.18 15:00 (niedziela)
| Relacja z meczu |

Pomezania Malbork: Bartosz Dbowski- Mateusz Daukszys , Kamil Dryjas (68 Piotr Marszaek ), Robert Gdela (59 ukasz Konwa), Kamil Jaboski (75 Marcin Rychlik), Tomasz Jele (46 Krystian Kielar), Micha Jurczyk, Tomasz Owsianik, Piotr Sobieraj , Piotr Wilk , Sawomir Ziemak

Pierwsze dwie bramki zdoby Mateusz Daukszys: w 13 minucie strzaem z okoo 20 metrw i w 25 minucie kierujc pik do pustej bramki po rzucie ronym. W 33 minucie Piotr Sobieraj wygra pojedynek sam na sam z bramkarzem Meteora i byo 3:0, a gola "do szatni" strzeli Piotr Wilk.Po przerwie miejscowi nie byli w stanie przeciwstawi si malborczykom, ktrzy dooyli jeszcze dwie bramki do swojego dorobku. W 70 minucie znowu Daukszys wykoczy akcj zespoow, wyprowadzon od malborskich stoperw i rozklepan przez cae boisko. Wynik ustali w 75 minucie, w zamieszaniu podbramkowym, Piotr Marszaek.
Mecz rozpocz si z opnieniem, ale te nie skoczy si zgodnie z planem po regulaminowych 90 minutach i kilku ewentualnie doliczonych. Na pi minut kocem bardzo gronej kontuzji dozna bowiem zawodnik gospodarzy i okoo p godziny trwaa przerwa zwizana z oczekiwaniem na przyjazd karetki pogotowia ze Starogardu Gdaskiego

Skad: Dbowski - Wilk, Jele (46 Kielar), Jaboski (70 Rychlik), Owsianik - Dryjas (65 Marszaek), Gdela (60 Konwa), Jurczyk, Ziemak, Sobieraj - Daukszys.
rdo: malbork.naszemiasto.pl