Relacja z meczu - Delta Miłoradz - Pomezania Malbork 0:1 (0:1)

2015.04.04 15:00 (niedziela)
| Relacja z meczu | Fotorelacja |

Pomezania Malbork: Dominik Skopiak (73 Paweł Rybarczyk)- Mateusz Daukszys, Kamil Dryjas, Kamil Jabłoński, Tomasz Jeleń, Michał Jurczyk (61 Tomasz Owsianik), Mateusz Kobyliński (46 Mateusz Pietrzyk), Micheasz Maciąg (54 Artur Galeniewski), Marcin Rychlik 72, Piotr Sobieraj , Piotr Wilk

Pomezania wygrała w Miłoradzu 1:0 po strzale Piotra Sobieraja na samym początku spotkania. Od 70 minuty Pomezania grała w dziesięciu po czerwonej kartce dla Rychlika, w tej samej minucie z powodu kontuzji Dominika Skopiaka zastąpił go w bramce dyrektor klubu - Paweł Rybarczyk...

- W pierwszej połowie meczu mogliśmy strzelić więcej goli, bo były ku temu okazje. W drugiej części meczu zrobiła się nerwówka. Delta postawiła przed nami trudne warunki. Grze nie sprzyjał też silny wiatr.
Po tym meczu najważniejsze są punkty. Kontuzja Dominika Skopiaka wykluczy go z gry prawdopodobnie na kilka spotkań. Ja od kilku lat nie trenuję, ale wszedłem na boisko z konieczności. W następnych spotkaniach będzie musiał zagrać któryś z młodszych golkiperów. - mówi Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii, który w spotkaniu zastąpił kontuzjowanego Dominika Skopiaka.

Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz, żałuje straconych punktów.
- W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji do strzelenia gola, ale nie wykorzystaliśmy ich. Mimo tej porażki piłkarze po raz kolejny pokazali, że ich gra jest diametralnie lepsza niż jesienią. Mam nadzieję, że szybko ta gra będzie przekładała się na punkty - mówi Tadeusz Majewski.

Delta Miłoradz grała w składzie: Krawczyk - Chmielewicz, Figlewski, Ulkowski (65 Modrzejewski), Jurczyk, Kossarzecki, Pogorzelski, Zawicki (80 Lenkiewicz), Chrzanowski, Więcek, Szklarczyk (65 Grzębski).

Pomezania grała w składzie: Skopiak (70 Rybarczyk) - Jurczyk (60 Owsianik), Jeleń, Jabłoński, Wilk, Dryjas, Rychlik, Daukszys, Maciąg (55 Galeniewski), Kobyliński (46 Pietrzyk), Sobieraj.

źródło: malbork.naszemiasto.pl