Strona Główna
Redakcja
Relacja z meczu - Delta Miłoradz - Pomezania Malbork 0:1 (0:1)

2015.04.04 15:00 (niedziela)
| Relacja z meczu | Fotorelacja |


Pomezania Malbork: Dominik Skopiak (73 Paweł Rybarczyk)- Mateusz Daukszys, Kamil Dryjas, Kamil Jabłoński, Tomasz Jeleń, Michał Jurczyk (61 Tomasz Owsianik), Mateusz Kobyliński (46 Mateusz Pietrzyk), Micheasz Maciąg (54 Artur Galeniewski), Marcin Rychlik 72, Piotr Sobieraj , Piotr Wilk

Pomezania wygrała w Miłoradzu 1:0 po strzale Piotra Sobieraja na samym początku spotkania. Od 70 minuty Pomezania grała w dziesięciu po czerwonej kartce dla Rychlika, w tej samej minucie z powodu kontuzji Dominika Skopiaka zastąpił go w bramce dyrektor klubu - Paweł Rybarczyk...- W pierwszej połowie meczu mogliśmy strzelić więcej goli, bo były ku temu okazje. W drugiej części meczu zrobiła się nerwówka. Delta postawiła przed nami trudne warunki. Grze nie sprzyjał też silny wiatr.
Po tym meczu najważniejsze są punkty. Kontuzja Dominika Skopiaka wykluczy go z gry prawdopodobnie na kilka spotkań. Ja od kilku lat nie trenuję, ale wszedłem na boisko z konieczności. W następnych spotkaniach będzie musiał zagrać któryś z młodszych golkiperów. - mówi Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii, który w spotkaniu zastąpił kontuzjowanego Dominika Skopiaka.

Tadeusz Majewski, prezes Delty Miłoradz, żałuje straconych punktów.
- W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji do strzelenia gola, ale nie wykorzystaliśmy ich. Mimo tej porażki piłkarze po raz kolejny pokazali, że ich gra jest diametralnie lepsza niż jesienią. Mam nadzieję, że szybko ta gra będzie przekładała się na punkty - mówi Tadeusz Majewski.

Delta Miłoradz grała w składzie: Krawczyk - Chmielewicz, Figlewski, Ulkowski (65 Modrzejewski), Jurczyk, Kossarzecki, Pogorzelski, Zawicki (80 Lenkiewicz), Chrzanowski, Więcek, Szklarczyk (65 Grzębski).

Pomezania grała w składzie: Skopiak (70 Rybarczyk) - Jurczyk (60 Owsianik), Jeleń, Jabłoński, Wilk, Dryjas, Rychlik, Daukszys, Maciąg (55 Galeniewski), Kobyliński (46 Pietrzyk), Sobieraj.

źródło: malbork.naszemiasto.pl
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka