Strona Główna
Redakcja
Relacja z meczu - Pomezania - Spójnia Sadlinki 2:1 (1:1)

2014.09.03 17:00 (środa)
| Relacja z meczu |


Pomezania Malbork: Dominik Skopiak (46 Grzegorz Miszta)- Adam Cicherski, Tomasz Jeleń, Sebastian Ratajczyk, Kamil Jabłoński, Mateusz Kobyliński (46 Piotr Wilk), Marcin Rychlik , Damian Śliwka, Mateusz Bełz (67 Piotr Sobieraj), Bartosz Wojtysiak , Łukasz Konwa (72 Robert Gdela)

We wczorajszym meczu II Rundy Regionalnego Pucharu Polski Pomezania pokonała Spójnię Sadlinki 2:1 remisując do przerwy 1:1.Goście objęli prowadzenie już w 1 minucie bo błędzie w obronie, a na wyrównanie czekaliśmy do 30 minuty kiedy to z ładnym strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobył Rychlik. Do przerwy i po przerwie gra się nie zmieniła i Pomezania miała co najmniej kilka stu procentowych sytuacji, ale bramka wpadła tylko jedna po ładnym strzale z dystansu Bartosza Wojtysiaka. Warto zaznaczyć iż przez swoją niefrasobliwość w ataku piłkarze Pomezanii mogli zostać skarceni bo goście w ostatniej minucie spotkania byli bardzo blisko wyrównania.
- Mimo zwycięstwa trener i piłkarze nie byli zadowoleni ze swojego występu bowiem z sytuacji jakie stworzyli zawodnicy Pomezanii powinno wpaść jeszcze co najmniej 5 bramek, w meczach ligowych drużyna musi byc bardziej skoncentrowana i zostawić więcej zdrowia na boisku bo dziś mało brakowało aby się zemściły te nie wykorzystane szanse, a w lidze piłkarze nie mają co liczyc na taryfę ulgową.
Pomezania: Skopiak (46'Miszta) - Cicherski, Jeleń, Ratajczyk, Jabłoński, Kobyliński (46' Wilk), Rychlik, Śliwka, Bełz (70' Sobieraj), Wojtysiak, Konwa (65' Gdela)
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka