Strona Główna
Redakcja
Relacja z meczu - Anioły Garczegorze - Pomezania 2:0 (0:0)

2014.06.01 14:00 (niedziela)
| Relacja z meczu | Fotorelacja |


Pomezania Malbork: Dominik Skopiak- Sebastian Ratajczyk, Michał Jurczyk, Mateusz Kobyliński (85 Krystian Kielar), Artur Galeniewski, Mateusz Daukszys (61 Piotr Sobieraj), Robert Gdela, Kamil Dryjas (80 Patryk Linda), Bartosz Wojtysiak , Piotr Wilk , Mateusz Bełz

Pomezania Malbork przegrała na wyjeździe 0:2 z Aniołami Garczegorze w 30 kolejce IV ligi. Malborczycy nadal plasują się na 14 miejscu w 18-zespołowej tabeli.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, choć bardzo dobrą sytuację do strzelenia gola miał w niej Mateusz Bełz, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Anioły wykorzystały z kolei błąd obrońców gości i ok. 65 minuty spotkania strzeliły pierwszego gola. Podopieczni trenera Sebastiana Ratajczyka próbowali doprowadzić do remisu, przeszli do śmielszych ataków rozluźniając szyki obronne i w końcówce meczu gospodarze to wykorzystali strzelając drugą bramkę.

- Szkoda stuprocentowej sytuacji Mateusza Bełza w pierwszej połowie, bo mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Było to jednak bardzo wyrównane spotkanie i remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem - mówi Paweł Rybarczyk, dyrektor Pomezanii Malbork.

W 30 meczach Pomezania zdobyła 29 punktów i zajmuje 14 miejsce w tabeli, które nie daje utrzymania w IV lidze. W następnej kolejce (7 czerwca, godz. 17) malborczycy podejmą na swoim boisku trzeci w tabeli Wikęd/GOSRiT Luzino, który ma ciągle szanse na awans do III ligi.

Pomezania Malbork grała w składzie: Skopiak - Ratajczyk, Jurczyk, Kobyliński (80 Kielar), Galeniewski, Daukszys (70 Wądołowski), Gdela, Dryjas (75 Linda), Wojtysiak (60 Sobieraj), Wilk, Bełz.

Malbork.naszemiasto.pl/Jacek Skrobisz
TV Malbork Nasze Miasto Malbork OSP LECHIA || www.lechia-gdansk.pl Serwis Kibiców Lechii Gdańsk

Informacje
Sponsorzy
Bilety
Stadion
Personel
Galeria

Kadra
Terminarz
Mecze Pomezanii
Tabela
Wyniki
Strzelcy
Statystyki
Porownanie zespolow

1998/99 (PLJB)
2000/01 (C1)
2002 (D1)
2003/04 (D2)

Pilkarze Bractwa
Trenerzy Bractwa
Tabela Wszechczasow
Historia Klubu
Zdjecia zbiorowe
Od II ligi do V ligi
Afisze meczowe
Historia herbu
Nogat Malbork

Historia Kibicowania
Galeria
Grupa Krzyzacy05
Pamiatki
Vlepki
Spiewnik kibica
Tapety
Flagi
Artykuly
Ziny
Malbork z Lechia
I Turniej Kibicow
II Turniej Kibicow
III Turniej Kibicow
IV Turniej Kibicow
I Edycja Halowa

Wywiady
Felietony, Listy
Historia Serwisu
Linki
Download
Mecze na DVD
Bannery i Buttony
Reklama
Wyszukiwarka
PomkaTV

statystyka