Relacja z meczu - Czarni Czarne - Pomezania 1:3 (0:3)

2013.06.19 18:00 (roda)
| Relacja z meczu | Fotorelacja |

Pomezania Malbork: Grzegorz Miszta- Sebastian Ratajczyk, Mateusz Daukszys , Piotr Wilk , Tomasz Owsianik, Mateusz Mikczyski (62 Patryk Linda), Bartosz Wojtysiak (85 Kamil Jaboski), Kamil Dryjas, Robert Gdela , Patryk Galeniewski , Piotr Sobieraj

W dzisiejszym meczu Pomezania pokonaa na wyjedzie Czarnych czarne 3:1 wygrywajc do przerwy 3:0. Mimo i malborczycy pojechali mocno osabieni nie dali szans przeciwnikowi, a juniorzy Pomezanii pokazali, e warto na nich stawia, i jak tak bd grali nie bdziemy obawia si o przyszo malborskiej piki. Pierwsz bramk zdoby Sobieraj ktry nie da szans bramkarzowi uderzajc obok niego, druga bramka bya autorstwem Gdeli ktremu wietnie asystowa Owsianik, a trzecia bramka bya ozdob spotkania, niezawodny Piotr Wilk pokona bramkarza gospodarzy z rzutu wolnego z ok 30m. Po przerwie Pomka kontrolowaa sytuacje na boisku mimo, e daa sobie wbi jedn bramk, teraz pozostaje nam czeka do soboty i trzyma kciuki za Pomezani i Gdaskie zespoy ktre musz wygra w III lidze.

Czarni Czarne - POMEZANIA 1:3 (0:3)
Bramki: Czarni(62) - Sobieraj (20), Gdela (40), Wilk (Rzut wolny 44)
Pomezania: Miszta - Ratajczyk, Daukszys (), Wilk, Owsianik - Mikczyski (64'Linda), Wojtysiak (85' Jaboski), Dryjas, Gdela, Galeniewski () - Sobieraj ()
Rezerwa: Jaboski, Linda